• BIST 98.631
  • Altın 228,335
  • Dolar 5,7895
  • Euro 6,6986
  • Berlin 8 °C
  • Frankfurt 11 °C
  • Paris 15 °C
  • Ankara 14 °C
  • İstanbul 18 °C
  • İzmir 17 °C
  • Stockholm 6 °C

Borsada Günlük İşlemler (1)

Borsada Günlük İşlemler (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle:

HİSSE ADIÖ.KAPANIŞDÜŞÜKYÜKSEKSONG.DEĞİŞİM
ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SAN.4,624,615,054,701,73
ADANA CIMENTO A GRUBU5,955,905,985,91-0,67
ADANA CIMENTO B GRUBU4,224,154,234,19-0,71
ADEL KALEMCILIK18,6518,4518,7518,50-0,80
ADESE ALISVERIS MERKEZLERI TIC4,524,424,564,43-1,99
ADANA CIMENTO C GRUBU0,640,620,640,62-3,13
ANADOLU EFES BIRACILIK A.S.19,1518,9019,2418,95-1,04
AFYON CIMENTO5,755,655,765,65-1,74
ATAKULE GAYRIMENKUL YAT ORT1,751,671,751,69-3,43
AKBANK7,927,837,977,85-0,88
AKCANSA CIMENTO SAN TIC AS13,0912,9913,1513,02-0,53
AK ENERJI ELEKTRIK URETIM AS1,021,021,041,020,00
AKFEN HOLDING A.S.10,810,00
AKFEN GAYRIMENKUL YAT ORT1,421,411,441,420,00
AKSIORTA A.S.1,981,971,991,980,00
AKDENIZ GUVENLIK HIZMETLERI A.S.3,193,173,203,190,00
AKMERKEZ GAYRIMENKUL YAT ORT16,7416,7016,9116,71-0,18
AKYUREK TUKETIM URUNLERI PAZ DAG0,450,430,450,43-4,44
AKSA AKRILIK A.S.8,938,738,988,75-2,02
AKSEL ENERJI YATIRIM HOLDING1,361,341,401,360,00
AKSA ENERJI URETIM A.S.2,442,342,452,35-3,69
AKIS GAYRIMENKUL YAT ORT3,042,983,152,98-1,97
AKSU ENERJI VE TIC A.S.10,9210,8511,1010,88-0,37
ALARKO HOLDING3,353,253,363,26-2,69
ALBARAKA TURK KATILIM BANKASI1,371,351,381,380,73
ALARKO CARRIER SAN VE TIC A.S.40,0439,2440,0439,44-1,50
ALCATEL LUCENT TELETAS TELEKOM5,945,885,985,88-1,01
ALARKO GAYRIMENKUL YAT ORT31,0030,0831,1030,18-2,65
ALKIM KAGIT SANAYI VE TIC A.S.1,411,391,431,39-1,42
ALKIM ALKALI KIMYA A.S.14,5614,1614,6114,47-0,62
ALTINYAG KOMBINALARI A.S.0,920,840,920,85-7,61
ANADOLU CAM2,142,092,162,09-2,34
ANEL ELEKTRIK PROJE TAAHHUT A.S.1,171,161,181,170,00
ANEL TELEKOMINIKASYON2,152,152,222,150,00
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK5,225,195,295,291,34
ANSA YATIRIM HOLDING A.S.0,300,300,300,300,00
ANADOLU SIGORTA A.S.1,731,701,731,72-0,58
ARBUL ENTEGRE TEKSTIL ISLETMELER0,400,00
ARCELIK20,6820,1220,8420,18-2,42
ARENA BILGISAYAR A.S.4,204,014,234,08-2,86
ARMADA BILGISAYAR A.S.6,926,806,986,87-0,72
ARSAN TEKSTIL TIC A.S.1,631,571,631,60-1,84
ARTI YAT HOLDING A.S.0,620,630,630,631,61
ASIL CELIK SANAYI VE TICARET A.S3,703,703,723,720,54
ASELSAN9,639,489,629,60-0,31
ASLAN CIMENTO A.S.39,6038,6039,6039,02-1,46
ANADOLU ISUZU OTOMOTIV15,3915,0215,4015,10-1,88
ASYA KATILIM BANKASI A.S.0,780,780,800,791,28
ATA GAYRIMENKUL YAT ORT4,124,004,164,150,73
AKIN TEKSTIL A.S.9,549,409,619,40-1,47
ATLAS MENKUL KIYMET YAT ORT0,830,820,840,841,20
ATLANTIK PETROL URUNLERI1,281,251,271,25-2,34
ATLANTIS YATIRIM HOLDING A.S.0,340,330,340,33-2,94
AVRASYA GAYRIMENKUL YAT ORT0,950,930,950,94-1,05
AVRUPA YATIRIM HOLDING2,992,943,033,021,00
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.19,0518,6219,3019,301,31
AVOD KURUTULMUS GIDA VE TARIM1,171,161,191,191,71
AVRASYA PETROL VE TURISTIK TESIS1,611,461,611,58-1,86
ALTINYUNUS CESME3,803,783,793,78-0,53
AYEN ENERJI A.S.3,083,023,093,04-1,30
AYES CELIK HASIR VE CIT SAN. A.S1,081,031,081,03-4,63
AYGAZ10,8010,7510,9510,880,74
BAGFAS12,3812,0012,3512,06-2,58
BAK AMBALAJ SAN VE TIC A.S.2,482,452,482,480,00
BAKANLAR MEDYA A.S.1,901,551,921,87-1,58
BALATACILAR BALATICILIK0,720,710,720,720,00
BANVIT VITAMINLI YEM SAN TIC2,392,312,402,32-2,93
BASTAS BASKENT CIMENTO2,752,672,702,67-2,91
BEYAZ FILO OTO KIRALAM4,104,104,104,100,00
BOSH FREN SISTEMLERI A.S.151,60148,50152,20149,50-1,39
BIM BIRLESIK MAGAZALAR A.S.58,9057,6058,8057,60-2,21
BISAS TEKSTIL SANAYI VE TICARET0,470,470,470,470,00
BIZIM TOPTAN SATIS MAGAZALARI AS16,5015,8716,5415,88-3,76
BESIKTAS FUTBOL YAT SAN VE TIC3,223,203,283,21-0,31
BILICI YATIRIM SANAYI VE TIC AS1,141,101,141,10-3,51
BMEKS BILGI ISLEM VE DIS. TIC.1,791,741,791,75-2,23
BOMONTI ELEKTRIK MUH. A.S.1,161,131,191,14-1,72
FINANS POR. BANKA HY BYF12,9412,7212,9512,72-1,70
BANTAS BANDIRMA AMBALAJ SANAYI T2,172,152,192,16-0,46
BOLU CIMENTO5,675,525,695,60-1,23
BOSSA TIC VE SAN ISLETMELERI2,032,012,042,01-0,99
BOYNER MAGAZACILIK5,300,00
BOYNER PERAKENDE YAT.78,9577,6089,0079,300,44
BRISA7,147,057,197,09-0,70
BIRKO BIRLESIK KOYUNLULAR0,690,690,710,712,90
BERKOSAN YALITIM TECRIT MAD1,401,381,401,38-1,43
BIRLIK MENSUCAT A.S.1,031,011,071,030,00
BORUSAN MANNESMAN BORU SAN VE TI7,937,627,947,73-2,52
BORUSAN YATIRIM VE PAZARLAMA AS27,0026,5027,2026,56-1,63
BATISOKE SOKE CIMENTO SANAYI2,212,192,232,20-0,45
BATICIM BATI ANADOLU CIMENTO6,326,266,346,29-0,47
BURSA CIMENTO5,405,275,425,29-2,04
BURCELIK3,473,413,503,42-1,44
BURCELIK VANA SAN TIC AS1,301,301,381,321,54
COCA COLA ICECEK A.S.36,8835,6237,2036,40-1,30
CELIK HALAT2,041,982,052,01-1,47
CEMAS DOKUM SANAYII AS0,960,871,000,91-5,21
CEMTAS2,232,182,242,230,00
CIMSA CIMENTO15,4015,0615,4915,23-1,10
CELEBI HAVA SERVISI A.S.24,5623,4024,6623,64-3,75
CIMBETON HAZIRBETON VE PREFABRIK36,5036,0436,6436,04-1,26
CIMENTAS8,998,899,058,96-0,33
COMPONENTA DOKUMCULUK TIC VE SAN4,404,274,414,30-2,27
COSMOS YATIRIM HOLDING A.S.1,051,071,081,071,90
CREDITWEST FACTORING1,521,511,531,51-0,66
CARREFOURSA CARREFOUR SABANCI TI7,407,157,457,18-2,97
CUHADAROGLU METAL3,243,133,263,13-3,40
DAGI YATIRIM HOLDING A.S.1,321,281,341,320,00
DAGI GIYIM SAN VE TIC AS2,412,372,442,40-0,41
DARDANEL ONENTAS GIDA A.S.1,451,431,441,43-1,38
DENIZLI CAM14,2014,2014,7214,401,41
DENGE YATIRIM HOLDING A.S.2,802,783,102,79-0,36
DENIZBANK A.S.2,372,552,602,557,59
DERIMOD8,528,508,728,520,00
DESA DERI SANAYI VE TIC A.S.0,790,770,790,78-1,27
DESPEC BILGISAYAR PAZ. VE TIC.4,084,024,184,03-1,23
DEVA HOLDING3,823,823,873,871,31
DATAGATE BILGISAYAR MALZ TIC AS17,1616,9017,2517,02-0,82
DOGUS GAYRIMENKUL YAT ORT3,573,503,573,51-1,68
DOGTAS KELEBEK MOBILYA A.S.1,341,331,341,340,00
DOGAN GAZETECILIK AS2,152,122,172,150,00
DIRITEKS DIRILIS TEKSTIL SAN TIC0,760,740,760,75-1,32
DITAS DOGAN YEDEK PARCA3,973,894,003,94-0,76
DEMISAS DOKUM EMAYE MAMUL1,501,401,511,45-3,33
DOGUS OTOMOTIV11,2010,7911,2210,86-3,04
DOGAN BURDA DERGI YAYINCILIK2,051,992,072,01-1,95
DOCO AKTIENGESELLSCHAFT283,00275,40283,90277,00-2,12
DOGUSAN BORU SANAYII VE TICARET1,491,441,511,45-2,68
DOGAN HOLDING0,490,480,490,490,00
DURAN DOGAN BASIM VE AMBALAJ2,312,292,332,29-0,87
DYO BOYA FABRIKALARI SAN TIC AS2,032,032,072,061,48
DENIZ GAYRIMENKUL YAT ORT1,531,511,601,530,00
ECZACIBASI YAT ORT1,331,321,371,373,01
ECZACIBASI ILAC3,053,013,063,01-1,31
ECZACIBASI YATIRIM11,9511,9111,9811,970,17
EDIP GAYRIMENKUL YATIRIM SAN TI0,790,770,790,78-1,27
EGELI CO YATIRIM HOLDING A.S.0,190,180,190,18-5,26
EGELI CO TARIM GIRISIM SER YAT O0,340,320,340,33-2,94
EGE ENDUSTRI265,70256,10267,40258,00-2,90
EGE GUBRE22,6822,3222,7422,40-1,23
EGELI CO B TIPI MK YAT ORT0,940,880,920,88-6,38
EGE PROFIL TICARET VE SAN A.S.3,143,103,183,140,00
EGE SERAMIK4,214,184,234,19-0,48
EMLAK KONUT GARIMENKUL YAT ORT2,792,722,802,76-1,08
EKIZ YAG VE SABUN SANAYII A.S.0,430,430,440,442,33
EMEK ELEKTRIK A.S.1,241,211,241,22-1,61
EMINIS AMBALAJ4,274,234,454,270,00
ENKA INSAAT VE SANAYI A.S.4,184,184,234,200,48
EGEPLAST EGE PLASTIK1,621,601,651,60-1,23
ERBOSAN32,1831,5632,1831,58-1,86
EREGLI DEMIR CELIK4,084,044,124,07-0,25
ERSU MEYVE VE GIDA SAN A.S.0,840,830,850,83-1,19
ESCORT TEKNOLOJI YATIRIM A.S.1,211,181,321,19-1,65
ESEM SPOR GIYIM SANAYII0,280,270,280,280,00
ETILER GIDA VE TICARI YATIRIMLAR1,221,181,181,18-3,28
EURO TREND YAT ORT0,560,540,580,55-1,79
EURO YATIRIM HOLDING AS0,460,440,470,45-2,17
EURO KAPITAL YAT ORT0,490,480,490,48-2,04
EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORT0,510,490,510,50-1,96
FTSE IST. BONO FBIST BYF252,80252,60252,90252,60-0,08
FENERBAHCE FUTBOL A.S.34,7434,6436,1235,121,09
FENIS ALUMINYUM0,290,290,290,290,00
FINANS FINANSAL KIRALAMA4,444,424,434,42-0,45
FINANSBANK4,744,744,774,740,00
FLAP KONGRE TOPLANTI HIZMETLERI1,321,301,321,320,00
FEDERAL MOGUL IZMIT PISTON PIM13,3113,1513,3113,20-0,83
UFUK YATIRIM YONETIM VE GAYRIMENKUL1,381,381,381,380,00
FRIGO PAK GIDA MADDELERI0,840,820,850,851,19
FORD OTOMOTIV SANAYI35,1835,0635,6235,200,06
T. GARANTI BANKASI7,617,497,667,53-1,05
GARANTI FAKTORING HIZMETLERI1,911,881,901,89-1,05
GEDIK GIRISIM SERMAYESI YAT ORT1,151,141,161,150,00
GEDIK YATIRIM MENKUL DEGERLER2,182,162,182,17-0,46
GIMSAN GEDIZ IPLIK MENSUCAT SAN0,780,770,770,77-1,28
GEDIZ AMBALAJ SANAYI VE TIC A.S.5,585,555,615,600,36
GENTAS GENEL METAL SAN VE TIC1,331,301,331,31-1,50
GEN YATIRIM HOL A.S.0,490,500,500,502,04
GERSAN ELEKTRIK SANAYI VE TIC1,971,922,091,93-2,03
GLOBAL MENKUL DEGERLER A.S.0,460,450,460,45-2,17
GULER YAT HOLDING0,990,971,000,98-1,01
GLOBAL YATIRIM HOLD A.S.1,611,571,621,58-1,86
GENPOWER HOLDING A.S.0,250,240,250,24-4,00
GOLTAS GOLLER BOLGESI CIMENTO SN71,7069,9071,6070,00-2,37
GOODYEAR3,983,844,043,91-1,76
GOZDE GIRISIM SERMAYESI2,682,642,692,66-0,75
GARANTI YATIRIM ORTAKLIGI0,620,610,630,61-1,61
GSD DENIZCILIK GAYRIMENKUL INS0,940,930,950,93-1,06
GSD HOLDING1,271,241,301,25-1,57
GALATASARAY A.S.21,8021,6023,2023,146,15
GUBRE FABRIKALARI5,565,495,635,51-0,90
GUNES SIGORTA1,461,441,471,44-1,37
GEDIK YATIRIM HOLDING A.S.1,261,241,251,25-0,79
T HALK BANKASI A.S.9,088,899,148,93-1,65
HALK SIGORTA A.S.3,803,793,793,79-0,26
HATEKS HATAY TEKSTIL ISLETMELERI3,703,633,743,65-1,35
HEDEF GIRISIM SERMAYESI YAT. ORT1,551,531,571,53-1,29
HEKTAS3,473,453,623,552,31
HALK GAYRIMENKUL YAT ORT0,970,940,970,95-2,06
HURRIYET GAZETECILIK0,560,550,560,560,00
HAZNEDAR REFRAKTER SANAYI4,894,494,654,49-8,18
ICBC Turkey Bank2,392,342,422,38-0,42
IDAS ISTANBUL DOSEME SANAYI0,290,290,300,290,00
IDEALIST GMYO1,321,251,351,30-1,52
ISIKLAR ENERJI YAPI HOL A.S.0,300,270,300,28-6,67
IHLAS EV ALETLERI0,300,270,300,28-6,67
IHLAS GAZETECELIK0,440,410,450,41-6,82
IHLAS HOLDING0,270,250,280,26-3,70
IHLAS MADENCILIK0,760,720,830,73-3,95
IHLAS YAYIN HOLDING A.S.0,250,230,250,24-4,00
INDEKS BILGISAYAR A.S.7,947,738,007,73-2,64
INFO YATIRIM A.S.0,790,770,790,78-1,27
INTEMA INSAAT VE TESISAT17,2217,1217,2017,14-0,46
IPEK DOGAL ENERJI KAYNAK ARAST.1,081,051,091,05-2,78
T. IS BANKASI A GRUBU17.499,9017.499,9017.499,9017.499,900,00
ISBIR HOLDING A.S.125,00125,00126,00126,000,80
T. IS BANKASI B GRUBU1.050,200,00
T. IS BANKASI C GRUBU4,464,384,484,41-1,12
ISKENDERUN DEMIR CELIK3,293,253,293,27-0,61
IS FINANSAL KIRALAMA A.S.1,021,021,031,030,98
IS GIRISIM SERMAYESI YAT ORT1,421,401,421,41-0,70
IS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI1,711,661,711,68-1,75
T. IS BANKASI KURUCU6.199,900,00
IS YATIRIM MENKUL DEG0,990,980,990,990,00
IS YATIRIM ORTAKLIGI0,820,810,820,820,00
ITTIFAK HOLDING A.S.2,092,052,102,07-0,96
IZMIR FIRCA SANAYI TICARET AS1,211,191,241,20-0,83
IZMIR DEMIR CELIK2,392,342,412,35-1,67
IZOCAM25,5225,1825,5025,22-1,18
IZ HAYVANCILIK TARIM VE GIDA SAN1,751,671,801,69-3,43

(Not: Tablodaki veriler, yayıncı kuruluştan alındığı şekliyle kullanılmıştır.)
(Sürecek)

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 +49 | Sitemizde yer alan haber içerikleri ve görseller site yönetiminden yazılı izin alınmadan, kaynak gösterilse dahi yayımlanamaz.
Faks : +49 (0) 615098 03 05