• BIST 105.380
  • Altın 270,975
  • Dolar 5,7403
  • Euro 6,3404
  • Berlin 7 °C
  • Frankfurt 6 °C
  • Paris 9 °C
  • Ankara 18 °C
  • İstanbul 20 °C
  • İzmir 21 °C
  • Stockholm 9 °C

Borsada Günlük İşlemler (1)

Borsada Günlük İşlemler (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,633,16-16,41
Acıpayam Selüloz4,76-1,0448,99
Adana Çimento (A)6,53-0,4637,29
Adana Çimento (B)4,970,0054,08
Adana Çimento (C)1,94-1,5257,59
Adel Kalemcilik11,06-0,367,66
Adese Alışveriş Ticaret1,93-1,03-17,52
Afyon Çimento4,36-5,63-5,01
Ak Enerji0,62-1,59-1,59
Akbank7,151,4221,50
Akçansa6,800,153,94
Akdenız Güvenlık Hız.1,370,00-31,84
Akfen GMYO2,300,0039,39
Akın Tekstil10,40-5,3714,73
Akiş GMYO2,711,1218,91
Akmerkez GMYO21,10-0,1946,18
Aksa10,913,2264,44
Aksa Enerji2,71-1,091,12
Aksigorta5,011,8359,58
Aksu Enerji9,770,6226,55
Alarko Carrıer37,24-0,21-5,39
Alarko GMYO55,00-0,1830,26
Alarko Holding4,753,49143,55
Albaraka Türk1,200,00-1,64
Alcatel Lucent Teletaş8,060,3739,93
Alkim Kağıt4,55-1,9426,60
Alkim Kimya31,880,6348,00
Altınyağ0,432,38-2,27
Altınyunus Çeşme7,070,28127,97
Anadolu Cam3,42-0,5833,35
Anadolu Efes19,730,66-1,71
Anadolu Grubu Holding14,90-1,3247,02
Anadolu Hayat Emek.5,560,18-2,36
Anadolu Isuzu9,14-2,8747,90
Anadolu Sigorta4,130,005,21
Anel Elektrik2,26-0,4439,51
Arçelik18,360,8816,28
Arena Bilgisayar5,542,5925,62
Armada Bilgisayar10,12-0,788,93
Arsan Tekstil2,36-0,8445,68
Artı Yatırım Holding0,782,63-10,34
Aselsan18,61-1,48-22,30
Aslan Çimento29,202,103,69
Ata GMYO4,06-5,581,25
Atakule GMYO1,36-0,733,36
Atlantis Yatırım Holding0,939,41416,67
Atlas Yat. Ort.1,042,9720,93
AvivaSA Emeklilik Hayat12,364,8367,05
Avrasya GMYO1,267,6943,18
Avrasya Petrol ve Tur.1,531,3241,67
Avrasya Stratejik GMYF1.280,400,012,74
Avrupa Yatırım Holding1,620,00-33,33
Ayen Enerji2,620,0045,50
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,805,8830,88
Aygaz10,960,0010,21
Bagfaş13,223,04174,27
Bak Ambalaj6,05-0,4928,50
Balatacılar Balatacılık0,320,00-3,03
Bantaş Ambalaj1,821,6845,02
Banvit14,210,0731,70
Baştaş Başkent Çimento2,000,00-0,99
Batı Çimento2,620,008,71
Batısöke Çimento0,98-1,01-10,09
Bera Holding3,871,8487,86
Berkosan Yalıtım1,982,069,39
Beşiktaş Futbol Yat.2,181,8734,57
Beyaz Filo2,981,029,16
Beymen Perakende Yat.15,10-0,59283,25
Bilici Yatırım2,71-2,52114,30
Bim Mağazalar47,50-0,4210,89
Birko Mensucat0,270,00-10,00
Birlik Mensucat0,871,16-25,64
Bizim Mağazaları8,521,4325,29
Bolu Çimento2,75-0,72-10,94
Bomonti Elektrik1,623,18237,50
Borusan Mannesmann9,241,7631,82
Borusan Yat. Paz.34,700,52-4,22
Bosch Fren Sistemleri210,002,3437,46
Bossa5,552,5932,01
Brisa6,502,852,69
Burçelik3,91-0,7621,81
Burçelik Vana4,740,00220,27
Bursa Çimento4,936,7112,05
Carrefoursa3,520,281,15
Ceo Event Medya8,44-5,17
Coca Cola İçecek30,660,723,70
Cosmos Yat. Holding1,21-2,4224,74
Credıtwest Faktorıng2,14-0,93105,77
Çelebi98,251,2468,39
Çelik Halat5,190,19-3,94
Çemaş Döküm1,11-2,6346,05
Çemtaş6,364,436,64
Çimbeton30,120,335,31
Çimentaş11,660,17-8,19
Çimsa7,62-0,390,93
Çuhadaroğlu Metal2,680,3750,56
Dagi Giyim1,910,0054,03
Dagi Yatırım Holding1,59-0,6357,43
Dardanel1,822,8265,45
Datagate Bilgisayar6,332,5947,90
Demısaş Döküm2,61-0,3813,59
Denge Holding1,57-2,4835,34
Deniz GMYO3,33-0,309,54
Denizbank21,38-4,9811,94
Denizli Cam5,710,889,64
Derimod3,951,0240,60
Derlüks Deri2,08-0,95
Desa Deri2,985,6772,25
Despec Bilgisayar3,311,5321,18
Deva Holding7,440,81126,14
Diriteks Diriliş Tekstil0,925,7517,95
Ditaş Doğan8,77-1,2471,33
DO-CO532,400,8512,34
Doğan Burda4,1614,9238,21
Doğan Holding1,750,5787,91
Doğtaş Kelebek Mobilya1,10-0,90-9,84
Doğusan1,53-1,29-29,32
Doğuş GMYO2,921,0438,39
Doğuş Otomotiv8,764,91101,84
Döktaş Dökümcülük33,0010,00304,91
Duran Doğan Basım11,120,18118,04
Dyo Boya3,70-0,2727,59
Eczacıbaşı İlaç3,060,9926,16
Eczacıbaşı Yatırım8,624,8734,64
Edip Gayrimenkul0,901,1216,88
Ege Endüstri491,800,6858,06
Ege Gübre37,38-2,4580,70
Ege Profil9,67-0,8215,15
Ege Seramik3,09-0,644,35
Egeli & Co Tarım Girişim0,130,000,00
Egeli&Co Enerji Yatırım0,310,0029,17
Egeli&Co Yatırım Holding0,1110,0010,00
Egeplast5,38-1,2840,10
Ekiz Kimya0,422,4427,27
Emek Elektrik1,230,8225,51
Eminiş Ambalaj1,12-1,75-4,27
Emlak Konut GMYO1,230,82-15,56
Enerjisa Enerji6,261,7932,95
Enka İnşaat5,74-0,1729,16
Erbosan23,805,7856,53
Ereğli Demir Çelik6,910,2913,25
Ersu Gıda1,512,7264,13
Escort Teknoloji0,820,007,89
Etiler Gıda3,290,0054,46
Euro Kapital Yat. Ort.1,240,8176,14
Euro Trend Yat. Ort.1,033,0062,22
Euro Yat. Ort.0,920,0046,82
Euro Yatırım Holding1,250,00127,27
Fenerbahçe Futbol16,750,00142,05
Flap Kongre Toplantı Hiz.3,053,3914,66
F-M İzmit Piston21,905,9042,47
Fonet Bilgi Teknolojileri3,336,73116,37
Ford Otosan68,600,9644,39
Formet Çelik Kapı4,190,24314,58
Frigo Pak Gıda8,804,02417,65
Galatasaray Sportif1,67-2,9134,68
Garanti Bankası9,490,3219,22
Garanti Faktoring3,902,6396,97
Garanti Yat. Ort.0,92-1,0825,62
Gedik Y. Men. Değ.5,560,7282,10
Gedik Yatırım Holding5,931,19152,34
Gediz Ambalaj5,91-1,5046,13
Gentaş1,580,6415,11
Gersan Elektrik2,343,08-4,11
Global Men. Değ.1,271,60170,21
Global Yat. Holding4,09-0,2436,79
Good-Year2,851,42-14,11
Göltaş Çimento13,95-0,0713,93
Gözde Girişim3,710,5438,95
GSD Denizcilik1,900,5365,22
GSD Holding0,94-1,0517,50
Gübre Fabrik.5,46-0,9184,46
Güler Yat. Holding1,78-0,5666,36
Güneş Sigorta1,740,5824,09
Halk GMYO0,93-1,0644,56
Halk Sigorta1,40-4,1158,64
Hatay Tekstil5,620,9062,98
Hedef Girişim1,793,4754,31
Hektaş5,89-4,2370,15
HUB Girişim7,281,39287,23
Hürriyet Gzt.0,83-1,19-10,75
ICBC Turkey Bank4,30-0,46-12,78
İdealist Danışmanlık3,613,44-38,23
İdealist GMYO2,690,7565,03
İhlas Ev Aletleri1,950,00497,01
İhlas Gayrimenkul0,714,41-24,43
İhlas Gazetecilik2,630,00331,15
İhlas Holding0,581,7581,25
İhlas Yayın Holding0,792,60139,39
İndeks Bilgisayar7,18-0,8328,94
Info Yatırım5,257,14409,71
İntema6,71-0,1511,89
İpek Doğal Enerji6,26-2,6416,57
İskenderun Demir Çelik6,340,1635,22


(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)


(Sürecek)

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 +49 | Sitemizde yer alan haber içerikleri ve görseller site yönetiminden yazılı izin alınmadan, kaynak gösterilse dahi yayımlanamaz.
Faks : +49 (0) 615098 03 05