Almanya'yı sarsan çocuk cinayetiyle ilgili yeni iddia! Cinayetin sebebi...

Almanya'yı sarsan çocuk cinayetiyle ilgili yeni iddia! Cinayetin sebebi...

Kuzey Ren-Vestfalya’da 12 yaşındaki Luise'nin arkadaşları tarafından bıçaklanarak öldürülmesi üzerine yeni iddalar ortaya atıldı.

Almanya’yı sarsan çocuk cinayetinde, katillerin de 12 ve 13 yaşlarındaki iki çocuk olması gündeme bomba gibi düştü.

Çocukların reşit olmaması nedeniyle polis detayları açıklamazken, herkesin merak ettiği cinayetin sebebi hakkında yeni iddialar ortaya atıldı.

Luise’nin katilleri iki kızla aynı sınıfta okuduğu ve yakın arkadaş oldukları kaydedildi. Ancak cinayetten önceki hafta kendisine Mobbing yapıldığı için Luise, durumu yetişkenlere açıp yardım isteyince iki arkadaşın intikam almak için plan yaptığı söylendi. Luise olay günü, daha sonra kendisinin katili olacak 13 yaşındaki arkadaşının evine gitti. Öğleden sonra geç saatlerde 12 yaşındaki diğer kız arkadaşları da yanlarına geldi. Daha sonra 3 arkadaş evden birlikte ayrılıp ormanlık alana doğru yürüdü. Burada kızlar arasında tartışma çıktığı kaydedilirken 13 yaşındaki kız çocuğunun yanına aldığı bıçakla yakın arkadaşı Luise’ye saldırdığı söylendi. 13 yaşındaki kızın 12 yaşındaki diğer kızı da bıçaklaması için zorladığı iddia ediliyor. Vücudunda 30’a yakın bıçak darbesi alan Luise kan kaybederek hayatını kaybetti.

İki kız çocuğu Luise’yi öldürdükten sonra 13 yaşındaki zanlının evine gitti. 12 yaşındaki diğer katil zanlısı, bir süre sonra babası tarafından alındı. 13 yaşındaki katil zanlısı, daha sonra Luise’nin ailesini arayarak, Luise’nin yarım saat önce yola çıktığını ve eve varınca kendisine Haber vereceğini belirterek, Luise’nin gelip gelmediğini merak etiğini söyledi. Ancak Luise’nin ailesi kızlarının henüz eve gelmediğini söyleyince, Luise’yi merak etmiş gibi yapıp defalarca cep telefonundan aradı. Saat 19.00 civarında ise Luise’nin ailesi polise ihbarda bulundu.

 

HABERE YORUM KAT