• BIST 94.655
  • Altın 144,935
  • Dolar 3,5508
  • Euro 3,8707
  • Berlin 7 °C
  • Frankfurt 11 °C
  • Paris 8 °C
  • Ankara 13 °C
  • İstanbul 13 °C
  • İzmir 16 °C
  • Stockholm 4 °C

Futbol: Spor Toto 3. Lig

Futbol: Spor Toto 3. Lig
- Ligde haftanın karşılaşmalarını yönetecek hakemler açıklandı


İSTANBUL (AA) - Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 12., 2. ve 3. gruplarda ise 10. hafta maçlarında görev yapacak hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, 3. Lig'de haftanın maçlarını yönetecek hakemler şunlar:


- 1. Grup


6 Kasım Pazar:

12.30 Cizrespor-Gölcükspor: Bilal Emektar

13.00 Erzin Belediyespor-24 Erzincanspor: Bilal Çavuş

13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Beylerbeyi: Mustafa Aydın

13.30 Manavgatspor-Sancaktepe Belediyespor: Cihan Aydın

13.30 Kütahyaspor-Kozan Belediyespor: Meliz Özçiğdem

13.30 Karacabey Birlikspor-Kızılcabölükspor: Hidayet Yasir Çimen

13.30 Kocaelispor-Altay: Halil İbrahim Yıldırım

13.30 Ankara Demirspor-Tekirdağspor: Sinan Dereci

7 Kasım Pazartesi:

14.00 Bayburt Grup Özel İdare-Çorum Belediyespor: Hüseyin Çiftsüren


- 2. Grup


6 Kasım Pazar:

13.00 Batman Petrolspor-Derincespor: Oğuzhan Uğurlu

13.00 Dersimspor-Erbaaspor: Burak Kalkandelen

13.00 Kırıkhanspor-Halide Edip Adıvaspor: Nuri Karahançer

13.30 Düzcespor-Tire 1922: Zorbay Küçük

13.30 Türk Metal Kırıkkalespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor: Sercan Murat Gündüzler

13.30 Silivrispor-Dardanelspor: Semih Güner

13.30 Kemerspor 2003-Yeşil Bursa: Sezer Yalçın

13.30 Çatalcaspor-Yomraspor: Uğurcan Tozlu

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Pazarspor: Serkan Önsal


- 3. Grup


6 Kasım Pazar:

13.00 Payasspor-Orduspor: Lütfullah Aslan

13.00 Düzyurtspor-Bayrampaşa: Sabit Selvi

13.30 Afjet Afyonspor-Tarsus İdmanyurdu: Cihan Ataş

13.30 Bergama Belediyespor-12 Bingölspor: Hamit Basık

13.30 Ankara Adliyespor-Muğlaspor: Gökhan Özbulut

13.30 Maltepespor-Elaziz Belediyespor: Mustafa Murat Oğuz

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Yalçın Taşkınfurat

13.30 Sakaryaspor-Orhangazispor: Levent Aktan

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Diyarbekirspor: Gökmen Karataş


  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 +49 | Sitemizde yer alan haber içerikleri ve görseller site yönetiminden yazılı izin alınmadan, kaynak gösterilse dahi yayımlanamaz.
Tel : +49 (0) 615098 03 04 Faks : +49 (0) 615098 03 05