• BIST 73.391
  • Altın 132,849
  • Dolar 3,5219
  • Euro 3,7585
  • Berlin -4 °C
  • Frankfurt -3 °C
  • Paris 1 °C
  • Ankara -4 °C
  • İstanbul 3 °C
  • İzmir 11 °C
  • Stockholm -8 °C

Borsada Günün İlk Yarısı (2)

Borsada Günün İlk Yarısı (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin önceki kapanış fiyatları, bugün sürekli...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin önceki kapanış fiyatları, bugün sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00'e kadarki süreçte gördüğü en yüksek, en düşük değerleri ve son fiyatı ile değişim oranları şöyle:

HİSSE ADIÖ.KAPANIŞDÜŞÜKYÜKSEKSONDEĞİŞİM
JANTSA JANT SANAYI24,1022,8023,7822,88-5,06
KAPLAMIN AMBALAJ SAN TIC A.S.0,990,990,990,990,00
KAREL ELEKTRONIK SAN TIC A.S.1,791,731,771,74-2,79
KARSAN OTOMOTIV SAN TIC A.S.1,071,031,061,04-2,80
KARTONSAN267,10260,00266,50260,40-2,51
KATMERCILER EKIPMAN A.S.8,037,638,017,64-4,86
KOC HOLDING12,7512,3812,7912,51-1,88
KENT GIDA MADDELERI SANAYI A.S.128,00124,00127,30124,20-2,97
KERVANSARAY YAT. HOL.0,220,220,230,220,00
KEREVITAS GIDA41,2840,1241,3640,28-2,42
TESCO KIPA KITLE PAZARLAMA TIC1,541,481,531,49-3,25
KILER GAYRIMENKUL YAT. ORT. A.S.1,771,701,741,71-3,39
KLIMASAN KLIMA SAN TIC A.S.6,846,626,816,62-3,22
TURK KALKINMA BANKASI A.S.6,156,006,036,00-2,44
KONFRUT GIDA SAN VE TIC A.S.11,9511,5911,8911,74-1,76
KOMBASSAN HOLDING A.S.1,571,531,571,54-1,91
KONYA CIMENTO263,00256,60262,00257,80-1,98
KORDSA GLOBAL ENDUSTRIYEL IPLIK6,045,735,945,74-4,97
KOZA ANADOLU METAL MADENCILIK IS2,242,092,212,10-6,25
KOZA ALTIN ISLETMELERI A.S.17,7716,8517,6716,99-4,39
KAPITAL YAT HOL A.S.0,420,420,420,420,00
KARAKAS ATLANTIS KIY MAD A.S.0,520,510,510,51-1,92
KARDEMIR A GRUBU1,381,331,371,34-2,90
KARDEMIR B GRUBU1,451,391,451,40-3,45
KARDEMIR D GRUBU1,221,141,201,15-5,74
KORFEZ GMYO1,431,401,441,41-1,40
KRON TELEKOM HIZ A.S.3,443,333,483,40-1,16
KARSUSAN KARADENIZ SU URUNLERI2,222,202,202,20-0,90
KRISTAL KOLA VE MESRUBAT SAN1,551,501,541,52-1,94
KARSU TEKSTIL A.S.0,470,460,470,46-2,13
KUSTUR KUSADASI TURIZM ENDUSTRI8,088,008,008,00-0,99
KUTAHYA PORSELEN6,926,576,876,65-3,90
KUYUMCUKENT GAYRIMENKUL2,992,923,012,93-2,01
LIDER FAKTORING A.S5,946,056,506,204,38
LINK BILGISAYAR SISTEMLERI6,065,796,065,83-3,80
LOKMAN HEKIM ENGURUSAG A.S.3,363,203,363,21-4,46
LOGO YAZILIM51,3050,1051,3050,65-1,27
LUKS KADIFE3,403,293,363,33-2,06
MARMARIS ALTINYUNUS15,1014,4914,9714,50-3,97
MAKINA TAKIM A.S.0,940,920,940,93-1,06
MARTI OTEL ISLETMELERI A.S.0,340,330,350,340,00
MCT DANISMANLIK A.S.4,914,824,924,90-0,20
MEGA POLIETILEN KOPUK SAN VE TIC1,141,041,261,194,39
MENSA SINAI TICARI VE MALI YAT.0,140,140,150,140,00
MENBA HOLDING A.S.1,431,361,411,37-4,20
MEPET METRO PETROL TESISLERI2,792,642,772,64-5,38
MERIT TURIZM YAT ISL AS4,504,454,454,45-1,11
MERKO GIDA SANAYI VE TICARET1,241,201,231,20-3,23
METAL GAYRIMENKUL0,760,740,800,74-2,63
METRO TICARI MALI YATIRIMLAR1,040,971,030,97-6,73
METEMTUR OTELCILIK A.S.1,041,011,041,02-1,92
MIGROS TICARET A.S.17,2616,7317,2016,73-3,07
MILLIYET PAZARLAMA A.S.0,840,780,820,79-5,95
MMC SANAYI VE TICARI YATIRIMLAR0,410,350,350,35-14,63
MENDERES TEKSTIL SAN TIC A.S.0,590,580,590,590,00
MARDIN CIMENTO4,324,204,324,20-2,78
MARTI GMYO A.S.0,350,340,360,34-2,86
MARSHALL BOYA VE VERNIK36,5235,6238,4035,96-1,53
MAZHAR ZORLU HOLDING A.S.1,191,151,151,15-3,36
NORTEL NETWORKS NETAS TELEKOM AS9,479,179,419,17-3,17
NIBAS NIGDE BETON SAN VE TIC AS0,650,620,640,62-4,62
NET HOLDING3,103,073,093,09-0,32
NET TURIZM TIC VE SAN AS1,271,231,261,24-2,36
NUROL GAYRI MENKUL YAT ORT4,284,174,484,320,93
NUH CIMENTO SANAYI AS9,309,159,299,20-1,08
ODAS ELEKTRIK URETIM SANAYI AS7,527,187,497,19-4,39
OLMUKSA AS8,668,568,738,56-1,15
ORGE ENERJI ELEKTIRIK TAAHHUT AS5,184,905,234,93-4,83
ORMA ORMAN MAHSULLERI INTEGRE SN0,910,900,900,90-1,10
OSMANLI YATIRIM MENKUL DEGERLER3,140,00
OSTIM ENDUSTRIYEL YAT VE ISLT AS4,073,964,053,98-2,21
OTOKAR OTOMOTIV VE SAVUNMA SANAI102,4099,15102,0099,30-3,03
OYAK YATIRIM ORTAKLIGI AS0,710,680,700,68-4,23
OYLUM SINAI YATIRIM AS1,951,811,921,85-5,13
OZBAL CELIK BORU SANAYI AS1,381,351,371,36-1,45
OZDERICI GAYRIMENKUL YAT ORT AS1,191,151,191,17-1,68
OZAK GAYRIMENKUL YATIRIM OP2,182,122,192,12-2,75
OZERDEN PLASTIK SANAYI VE TIC. A2,091,962,092,01-3,83
PANORA GAYRI MENKUL YAT ORT AS4,424,384,414,40-0,45
PARSAN MAKINA7,687,457,687,45-2,99
PERA GAYRIMENKUL YAT ORT AS0,380,370,380,37-2,63
PENGUEN GIDA SANAYI AS1,631,571,601,57-3,68
PETKIM AS4,134,014,104,03-2,42
PINAR ET VE UN SANAYI AS10,2010,0510,3810,200,00
PEGASUS HAVA TASIMACILIGI AS13,0412,5613,0012,60-3,37
PIMAS AS2,962,812,912,82-4,73
PINAR SU1,551,481,551,49-3,87
PLASTIKKART AS2,592,452,582,45-5,41
PETROKENT TURIZM AS49,0047,0048,0047,00-4,08
PINAR SUT AS14,8714,6514,9014,77-0,67
POLISAN HOLDING AS4,814,664,794,66-3,12
POLITEKNIK METAL SAN VE TIC AS16,2815,5016,4015,60-4,18
TURK PRYSMIAN KABLO SIST AS2,142,082,122,08-2,80
PARK ELEKTRIK URETIM MAD SAN2,132,062,102,06-3,29
PRIZMA PRES MATBAACILIK AS2,322,292,352,29-1,29
PERGAMON STATUS DIS TICARET A.S.5,645,515,685,53-1,95
RAY SIGORTA AS0,520,510,520,51-1,92
RHEA GIRISIM SERMAYESI YAT ORT1,121,081,131,08-3,57
RODRIGO TEKSTIL SAN VE TIC AS1,771,721,821,74-1,69
ROYAL HALI IPLIK TEKS MOB SN TIC0,920,900,920,90-2,17
RTA LAB BIY MAK SAN AS8,998,768,908,81-2,00
REYSAS GAYRIMENKUL YAT ORT AS0,620,600,620,61-1,61
REYSAS TASIMACILIK VE LOJISTIK0,770,740,770,74-3,90
SAF GAYRIMENKUL YAT ORT0,830,830,850,841,20
HACI OMER SABANCI HOLDING9,309,089,249,10-2,15
SARAY MATBAA KAGIT KIRT TIC SAN1,141,081,161,10-3,51
SANEL MUHENDISLIK ELEK. TAAHHUT1,781,741,771,76-1,12
SANIFOAM SUNGER SANAYI VE TIC AS1,221,181,211,19-2,46
SANKO PAZARLAMA ITHALAT AS2,602,502,602,50-3,85
SARKUYSAN3,043,013,053,01-0,99
SASA POLYESTER SAN AS1,801,731,791,74-3,33
SAY REKLAMCILIK YAPI TAAHHUT SAN2,161,952,162,02-6,48
SEKER FINANSAL KIRALAMA AS1,161,151,201,15-0,86
SEKURO PLASTIK AMBALAJ SAN AS7,577,507,647,54-0,40
SELCUK ECZA DEPOSU3,303,213,283,21-2,73
SELCUK GIDA ENDUSTRI IHR ITH AS0,250,240,250,24-4,00
SERVE KIRTASIYE0,610,560,560,56-8,20
SEYITLER KIMYA SANAYI A.S.2,292,202,322,20-3,93
SILVERLINE ENDUSTRI & TICARET AS1,291,261,281,28-0,78
T. SISE VE CAM FABRIKALARI AS3,183,093,143,10-2,52
SEKERBANK1,131,111,131,12-0,88
SOKTAS PAMUK VE TARIM URUNLERI2,132,052,122,06-3,29
SINPAS GAYRI MENKUL YAT ORT AS0,590,560,590,58-1,69
SENKRON GUVENLIK VE ILETISI2,172,012,172,06-5,07
SONMEZ PAMUKLU SANAYII AS1,241,241,311,240,00
SODA SANAYII AS4,164,034,164,06-2,40
SODAS SODYUM SAN AS2,680,00
SONMEZ FILAMENT1,401,391,401,39-0,71
SERVET GAYRI MENKUL YAT ORT AS2,422,302,602,586,61
TAC TARIM URUNLERI AS2,402,302,372,32-3,33
TARAF GAZETECILIK0,480,00
TAT GIDA SANAYI AS5,635,495,605,49-2,49
TAV HAVALIMANLARI AS12,7012,3312,6012,39-2,44
TURK TUBORG6,666,496,646,49-2,55
TURKCELL ILETISIM HIZMETLERI AS9,699,479,669,48-2,17
TACIRLER YATIRIM HOLDING4,204,154,154,15-1,19
TEK ART INSAAT TICARET TURIZM AS0,640,620,640,63-1,56
TGS DIS TICARET AS4,023,914,023,92-2,49
TURK HAVA YOLLARI AS5,345,125,285,13-3,93
MONDI TIRE KUTSAN1,111,081,101,08-2,70
TEKFEN HOLDING AS7,337,127,257,13-2,73
TEKNOSA IC VE DIS TICARET AS4,194,024,154,03-3,82
TAZE KURU GIDA SAN VE TIC AS8,318,228,378,340,36
TEMAPOL POLIMER PLASTIK & INS AS7,306,807,407,09-2,88
TUMOSAN MOTOR VE TRAKTOR SAN AS7,627,327,547,33-3,81
TOFAS TURK OTOMOTIV FABRIKASI AS22,3222,0222,4822,10-0,99
TURCAS PETROL AS1,511,461,481,47-2,65
TORUNLAR GAYRI MENKUL YAT ORT AS4,734,604,714,62-2,33
TRAKYA CAM2,512,442,492,45-2,39
TRANSTURK HOLDING AS0,400,390,390,39-2,50
TSKB GAYRIMENKLUL YATIRIM ORT AS0,640,620,630,63-1,56
T. SINAI KALKINMA BANKASI AS1,351,311,341,31-2,96
TRABZONSPOR SPORTIF YAT TIC AS3,113,013,093,03-2,57
TURK TELEKOMUNIKASYON AS5,695,545,685,55-2,46
TURK TRAKTOR AS77,9576,5577,5076,80-1,48
TUGCELIK ALEMINYUM METAL SAN4,183,804,183,90-6,70
TUKAS GIDA SANAYI VE TIC AS1,501,421,491,43-4,67
TUPRS TURKIYE PETROL AS62,8560,9062,2561,00-2,94
TURKER PROJE GAYRIMENKUL VE YATI36,5435,9036,4036,08-1,26
UFUK YATIRIM YONETIM VE GAYRIMENKUL1,240,00
ULASLAR TUR YAT DAY TUK MALLARI1,261,191,261,21-3,97
ULKER BISKUVI SANAYI AS19,1618,3519,0618,63-2,77
ULUSOY ELEKTRIK IMALAT TAAHHUT V7,707,567,757,64-0,78
ULUSOY UN SANAYI VE TICARET A.S.1,731,681,721,69-2,31
UMPAS HOLDING AS0,440,430,430,43-2,27
UNYE CIMENTO4,214,074,204,10-2,61
USAK SERAMIK1,181,131,171,14-3,39
USAS YATIRIMLAR HOLDING AS0,430,420,440,42-2,33
UTOPYA TUR INSAAT ISL TIC AS2,712,662,742,70-0,37
UYUM GIDA3,890,00
UZERTAS BOYA SAN VE TIC AS0,880,880,880,880,00
TURKIYE VAKIFLAR BANKASI TAO4,424,244,394,25-3,85
VAKIF FINANSAL KIRALAMA AS1,221,221,291,284,92
VAKKO TEKSTIL VE HAZIR GIYIM AS1,541,491,531,50-2,60
VANET GIDA SANAYI IC VE DIS TIC1,010,951,010,95-5,94
VERUSATURK GSYO A.S.3,823,653,793,70-3,14
VERUSA HOLDING AS14,8114,5015,1814,72-0,61
VESTEL BEYAZ ESYA AS12,3511,6012,3011,80-4,45
VESTEL ELEKTRONIK6,366,066,286,07-4,56
VIAGO GMYO12,400,00
VAKIF YATIRIM ORTAKLIGI1,041,011,051,02-1,92
VAKIF GAYRIMENKUL YAT ORT AS2,402,352,442,39-0,42
VIKING KAGIT VE SELULOZ0,520,510,520,51-1,92
YAPRAK SUT VE BESI CIFT SAN TIC1,771,771,771,770,00
YATAS YATAK4,093,954,083,96-3,18
YAYLA ENERJI URETIM TURIZM AS2,482,332,462,34-5,65
YAZICILAR HOLDING AS13,0812,9013,2613,00-0,61
YIBITAS INSAAT MALZEME AS1.675,000,00
YESIL YATIRIM HOLDING0,790,790,790,790,00
YENI GIMAT GAYRIMENKUL YAT OR AS12,0011,9812,0011,98-0,17
YESIL GAYRI MENKUL YAT ORT AS0,530,510,540,51-3,77
YAPI VE KREDI BANKASI AS3,473,373,433,37-2,88
YAPI KREDI KORAY GAYRIMENKUL YO1,271,231,271,24-2,36
YONGA MOBILYA SAN TIC AS268,10265,00265,00265,00-1,16
YUNSA2,402,302,382,31-3,75
YESIL YAPI ENDUSTRI AS1,010,971,050,99-1,98
ZORLU ENERJI ELEK URET OTOPRD GR1,621,561,601,57-3,09
BIST 3093.742,6191.342,6692.902,6391.353,84-2,55
BIST 10076.681,3774.735,2175.992,2374.749,06-2,52
BIST MALI103.562,61100.825,41102.617,97100.839,66-2,63
BIST SINAI79.135,3877.140,7778.424,9177.159,86-2,50
BIST HIZMETLER49.398,6048.347,3949.090,0448.360,31-2,10
BIST TEKNOLOJI57.447,1256.586,3057.147,0556.587,42-1,50

(Not: Tablodaki veriler, yayıncı kuruluştan alındığı şekliyle kullanılmıştır.)

(Son)

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu:03 Aralık 2016 Cumartesi 22:08
  • Gündem Özeti / 4 Aralık 201603 Aralık 2016 Cumartesi 22:08
  • Tiyatro Sanatçısı Yenilmez:03 Aralık 2016 Cumartesi 21:53
  • Tribünden Atılan Patlayıcı Madde, Maçı Tatil Ettirdi03 Aralık 2016 Cumartesi 21:53
  • Şanlıurfa'da Terör Operasyonu03 Aralık 2016 Cumartesi 21:28
  • Zürih Liderliğini Sürdürdü03 Aralık 2016 Cumartesi 21:28
  • Rb Leipzig Doludizgin Gidiyor03 Aralık 2016 Cumartesi 21:28
  • Eski Başbakan Davutoğlu:03 Aralık 2016 Cumartesi 21:18
  • Londra Derbisini Arsenal Farklı Kazandı03 Aralık 2016 Cumartesi 21:08
  • Barzani'den Pyd'ye Sert Tepki03 Aralık 2016 Cumartesi 21:03
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2015 +49 | Sitemizde yer alan haber içerikleri ve görseller site yönetiminden yazılı izin alınmadan, kaynak gösterilse dahi yayımlanamaz.
    Tel : +49 (0) 615098 03 04 Faks : +49 (0) 615098 03 05