• BIST 88.062
  • Altın 145,469
  • Dolar 3,6020
  • Euro 3,8115
  • Berlin 10 °C
  • Frankfurt 10 °C
  • Paris 10 °C
  • Ankara 9 °C
  • İstanbul 8 °C
  • İzmir 14 °C
  • Stockholm 1 °C

Basketbol: Haftanın Programı

Basketbol: Haftanın Programı
- Spor Toto Basketbol Süper Ligi'nde 5., Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'nde 3. hafta maçları yapılacak- Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 7. hafta karşılaşmaları oynanacak


İSTANBUL (AA) - Spor Toto Basketbol Süper Ligi'ne 5., Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'ne 3., Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne (TBL) ise 7. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Spor Toto Basketbol Süper Ligi, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi ve TBL'de haftanın maç programı şöyle:


- Spor Toto Basketbol Süper Ligi


Yarın:

16.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Muratbey Uşak (Cebeci)

16.00 Pınar Karşıyaka- Beşiktaş Sompo Japan (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

16.30 Yeşilgiresun Belediyespor-TED Ankara Kolejliler (Giresun 19 Eylül)

6 Kasım Pazar:

14.00 Demir İnşaat Büyükçekmece-Gaziantep Basketbol (Gazanfer Bilge)

16.00 Best Balıkesir-Banvit (Balıkesir Yeni Spor Salonu)

17.00 Galatasaray Odeabank-Trabzonspor Medical Park (Abdi İpekçi)

7 Kasım Pazartesi:

19.00 TOFAŞ-Anadolu Efes (TOFAŞ)

21.00 Darüşşafaka Doğuş-Fenerbahçe (Volkswagen Arena)


- Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi


Yarın:

14.00 Girne Üniversitesi-Galatasaray (Mamak Belediyesi)

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Bellona AGÜ (Edip Buran)

14.00 BOTAŞ-MBK Doğuş Hastanesi (Menderes)

15.00 İstanbul Üniversitesi-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Prof. Dr. Turgay Atasü)

6 Kasım Pazar:

15.00 Canik Belediyespor-Fenerbahçe (Canik Belediye Mehmet Can Öztürk)

16.00 Yakın Doğu Üniversitesi-Tosyalı Toyo Osmaniye (Caferağa)

7 Kasım Pazartesi:

19.00 Beşiktaş-Adana ASKİ (Beşiktaş Akatlar Arena)


- Türkiye Basketbol 1. Ligi


Bugün:

14.00 Gelişim Koleji-Final Gençlik (Gelişim Koleji)

16.00 Acıbadem Üniversitesi-Akhisar Belediyespor (Acıbadem Üniversitesi)

Yarın:

15.00 Pertevniyal-Petkimspor (Ahmet Cömert)

16.00 Türk Telekom-Nesine.com Eskişehir Basket (TOBB ETÜ)

16.00 Muğla Ormanspor-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (Menteşe)

16.00 Samsun Büyükşehir Belediye Anakent-İstanbulspor Beylikdüzü (Mustafa Dağıstanlı)

18.00 Bursaspor Durmazlar-Mamak Belediyesi Ankara DSİ (Bursa Atatürk)

6 Kasım Pazar:

16.00 Bandırma Kırmızı-Afyon Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)

16.00 Yalova Group Belediyespor-Düzce Belediyespor (Yalova 90. Yıl)

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 +49 | Sitemizde yer alan haber içerikleri ve görseller site yönetiminden yazılı izin alınmadan, kaynak gösterilse dahi yayımlanamaz.
Tel : +49 (0) 615098 03 04 Faks : +49 (0) 615098 03 05