• BIST 75.727
  • Altın 130,225
  • Dolar 3,4745
  • Euro 3,6641
  • Berlin 9 °C
  • Frankfurt 4 °C
  • Paris 9 °C
  • Ankara 1 °C
  • İstanbul 10 °C
  • İzmir 6 °C
  • Stockholm 6 °C

6 Kasım Dha Spor Gündemi

6 Kasım Dha Spor Gündemi
17.00 Beşiktaş Kartal Yuvası'nın yeni sezon ürünleri defile ile tanıtılacak (Vodafone Arena)

SPOR TOTO SÜPER LİG

13.30 Çaykur Rizespor-Adanaspor (Çaykur Didi)

16.00 Osmanlıspor-Kayserispor (Osmanlı)

19.00 Akhisar Belediyespor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Atiker Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediye)

BEŞİKTAŞ

17.00 Beşiktaş Kartal Yuvası'nın yeni sezon ürünleri defile ile tanıtılacak (Vodafone Arena)

TFF 1. LİG

13.00 Yeni Malatyaspor-Ümraniyespor (Malatya İnönü)

13.00 Bandırmaspor-Giresunspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Altınordu (Kamil Ocak)

17.00 Sivasspor-Elazığspor (Yeni 4 Eylül)

19.00 Göztepe-Boluspor (Doğanlar)

SPOR TOTO BASKETBOL SÜPER LİGİ

14.00 Demir İnşaat Büyükçekmece-Gaziantep Basketbol (Gazanfer Bilge)

16.00 Best Balıkesir-Banvit (Balıkesir Yeni Spor Salonu)

17.00 Galatasaray Odeabank-Trabzonspor Medical Park (Abdi İpekçi)

BİLYONER.COM KADINLAR BASKETBOL LİGİ

15.00 Canik Belediyespor-Fenerbahçe (Canik Belediye Mehmet Can Öztürk)

16.00 Yakın Doğu Üniversitesi-Tosyalı Toyo Osmaniye (Caferağa)

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ

13.00 VakıfBank-Nilüfer Belediyespor (Burhan Felek)

14.00 Halkbank-Sarıyer Belediyespor (TVF Başkent)

14.00 Galatasaray-Seramiksan (Galatasaray Daikin Park)

17.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-İdmanocağı (Bursa Cengiz Göllü)

17.00 Çanakkale Belediyespor-Beşiktaş (Çanakkale Anafartalar)

EFELER LİGİ

15.30 İnegöl Belediyespor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (İnegöl)

AVRUPA LİGLERİ

17.00 Zürich - Aarau (Osmanlıspor rakip)

18.00 Swansea City - Manchester United (Fenerbahçe rakip)

18.00 Chernomorets - Zorya Luhansk (Fenerbahçe rakip)

18.45 Go Ahead - Feyenoord (Fenerbahçe rakip)

20.30 Olexa - Shakhtar (Konyaspor rakip)

20.30 Villarreal - Real Betis (Osmanlıspor rakip)

21.30 Steaua Bükreş - Viitorul (Osmanlıspor rakip)

22.00 Gent - Waasland (Konyaspor rakip)

22.45 Sevilla - Barcelona (Arda Turan)

23.30 Maritimo - Braga (Konyasspor rakip)

Dağcılık, Triatlon, Yüzme ve Wushu federasyonlarının genel kurulları yapılacak

GOLF

Turkish Airlines Open sona erecek (Belek)

BİLARDO

Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası devam ediyor (Bodrum)

HENTBOL

21.30 2020 Erkekler Avrupa Hentbol Şampiyonası Elemeleri 1. ön eleme turu B Grubu ikinci maçında Türkiye, deplasmanda Kosova ile karşılaşacak.

DHA

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 +49 | Sitemizde yer alan haber içerikleri ve görseller site yönetiminden yazılı izin alınmadan, kaynak gösterilse dahi yayımlanamaz.
Tel : +49 (0) 615098 03 04 Faks : +49 (0) 615098 03 05